وزین
صرافی وزین

سیاست حریم خصوصی در صرافی وزین

 نشانی وب‌سایت ما: https://wazinx.com

ما چه اطلاعاتی جمع‌آوری می‌کنیم؟

وزینکس، فقط برای بهبود تجربه کاربری از اطلاعات شما استفاده می‌کند. این اطلاعات، به‌هیچ‌عنوان برای مقاصد تجاری در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهند گرفت.

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات نوشته می‌شود، جمع‌آوری می‌کنیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نام خانوادگی و آدرس IP باشد.

ممکن است یک آدرس هش، از ایمیل شما به سرویسِ Gravatar ارسال شود. اگر در گراواتار حساب کاربری دارید و تصویر خود را آنجا بارگذاری کرده‌اید، بعد از تأیید نظرتان در سایت، تصویر پروفایل شما کنار آن نمایش داده می‌شود.

رسانه (تصاویر بارگذاری شده)

اگر تصویری در سایت بارگذاری می‌کنید؛ دقت کنید تصویر، داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS)شما را نداشته باشد. در صورت داشتن داده‌های مکان جغرافیایی، بازدیدکنندگان سایت می‌توانند اطلاعات مکان را از تصاویر شما استخراج کنند.

کوکی‌ها

هنگام ثبت نظر در بلاگ وزینکس، می‌توانید برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب‌سایت در کوکی‌ها تصمیم بگیرید. با فعال‌کردن آن‌ها، کار برایتان راحت می‌شود و دفعات بعد برای ثبت نظر لازم نیست تمام اطلاعات خود را مجدد وارد کنید. این کوکی‌ها، تا یک سال روی سیستم ذخیره می‌شوند.

هنگامی که وارد برگه ورود به سایت شوید، یک کوکی موقت تنظیم شده است که مشخص می‌کند مرورگر شما کوکی قبول می‌کند یا نه. این کوکی، اطلاعات شخصی شما را ندارد و با بستن مرورگر، از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، دوباره کوکی‌ها را تنظیم خواهند شد؛ تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه‌نمایش خود را در آن‌ها ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم، مال دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های مربوط به صفحه‌نمایش، مال یک سال گذشته است. با زدن تیک گزینه «مرا به‌خاطر بسپار» ، دوهفته در سایت لاگین باقی می‌مانید. در صورت خروج از حساب کاربری‌تان، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات وزینکس، ممکن است محتوایی از سایت‌های دیگر (مثلاً مقالات متنی، نقل‌قول و غیره) داشته باشند. در این صورت، محتوا دقیقاً به همان شکل انتشار پیدا خواهد کرد.

ممکن است این سایت‌ها، اطلاعاتی از شما جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند یا از سوی این سایت‌ها رصد شوید. اگر در این سایت‌ها حساب کاربری داشته باشید، تعاملات شما با آن‌ها بررسی می‌شود.

چه مدت اطلاعات شما را نگه می‌داریم؟

اگر در سایت ما نظر بدهید، دیدگاه شما و متادیتای آن به مدت نامحدود حفظ می‌شود. به‌این‌ترتیب، نظرات به شکل خودکار تأیید می‌شوند و می‌توانیم نظرات بعدی را بدون نگه‌داشتن در حالت «در انتظار بررسی» تأیید کنیم.

هنگام ثبت‌نام در سایت ما، وزینکس، اطلاعات شخصی پروفایل کاربران ذخیره و نگه‌داری می‌شود. تمام کاربران می‌توانند هر زمانی که بخواهند اطلاعات شخصی خود را ببینند، ویرایش یا حذف کنند. تنها نام کاربری، غیرقابل‌تغییر است. مدیران سایت نیز، می‌توانند این اطلاعات را مشاهده کرده و آن‌ها را حذف یا ویرایش کنند.